loading

Tedavide Konfor

Motivasyonumuzu güçlü ekibimizden ve dinamik altyapımızdan alıyor, sağlık sektörünün gelişen teknolojisi ile “tedavide konfor” sloganımızla geçmişten günümüze sektörde öncü olup ürünlerimize katma değer sağlıyoruz.

Ürün Grubumuz

Yoğun Bakım yatakları, ameliyathane sedyeleri , acil arabaları, jinekolojik doğum ve muayene masaları başta olmak üzere birçok ürün grubumuzu hızlı teslimat, kaliteli ürün, satış sonrası hızlı destek avantajı ile başarılı bir şekilde sunmaktayız.

Yerli Üretim

Ürünlerimizin neredeyse tamamında yerli üretim hammaddeleri kullanmakta olup TSE ve Avrupa normlarına uygun bir şekilde 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız.

Meyosis Hakkında...

Meyosis, hasta karyolası, acil sedyesi, tedavi arabaları ve doğum karyolası da dahil olmak üzere yüksek kaliteli hastane ekipmanları üreticisi olarak 2016 yılında faaliyete başladı. Her gün binlerce uçağın, binlerce TIR’ın ve yüzlerce geminin kalktığı İstanbul’da olmak, dünyanın her yerine yakın olabilmek demektir. Bu sayede sektörün en hızlı teslimat yapan üreticisi olma hedefindeyiz.

Hasta karyolası ve hastane mobilyası üreticisi olarak misyonumuz, ürünlerimizi kullanan hastalara ve sağlık personeline tedavide konfor sağlamaktır. Avrupalı teknoloji sağlayıcılar ve tasarımcılar ile çalışıp, tüm ürünlerimizi ISO-9001 ve ISO 13485 sertifikalı kalite yönetim sistemleri ile üretiyoruz.

S E R T İ F İ K A L A R I M I Z

Tedavide Konfor Misyonumuzla Birçok Projeye İmza Atmaya Devam Ediyoruz

Meyosis Hastane Ekipmanları olarak, 5500 metrekareden oluşan fabrikamızda 62 kişilik tecrübeli kadrosuyla sektörün en kısa sürede teslimat yapan üreticisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Yüksek Kalite Ürün

TSE ve Avrupa normlarına uygun şekilde yüksek kalitede üretilmektedir.

5500
+
5500
+

62
+
62
+

tecrübeli kadro